Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen 'kamerát' hol találok?

Ilyen 'kamerát' hol találok?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy olyan kamerát keresek ami képes HD változatban is felvenni amit épp csinálok a gépen. Ha esetleg egy ilyen névvel megtudnátok dobni akkor pls írjátok le. :D Köszi. :)
2010. szept. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] főoldalon írja hogy 2560x1600 felbontásig tud felvenni, meg egyébként is jó kis program, próbáld ki, aztán írd le sikerült-e, mert engem is érdekel! :D
2010. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HD-ba fel tud venni elég jó/tökéletes minőségben én is ezt használom de 1 hátulütője kell 1 30másodperces filmhez kb 8 giga szabad hely...
2010. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben már feltettem a fraps -ot, csak nem tudtam hogyan kell vele felvenni xD. De pl. a legnagyobb felbontást azt hol lehet beállítani? :D
2010. szept. 8. 18:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg én betudom szerezni a regisztrált változatot ingyen :)
2010. szept. 8. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

utsó vagyok:


Regisztrált változqatot bármely torrentoldalról lelehet szedni a felbontást meg ott tudot allítani ahol a játék beállítása van egszóval akkorába veszi fel amekkora a játék felbontása/ ujabb verziókban az asztal felbontása

2010. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!