Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami lehetőség arra,...

Van valami lehetőség arra, hogy egy programot egyik meghajtóról athelyezzek egy másikra?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van egy tört programom, sajnos a telepítője már nincs meg és kéne az új meghajtómra.
2022. jan. 12. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha portable (lenne) csak átmásolod, de ha telepített, akkor másolással nem fog működni.
2022. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letörlöd az előző telepítést, majd felmészba hivatalos honlapjára a programnak, megvásárolod, letöltöd és feltelepíted.
2022. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, ezt a lehetőséget ismerem :) de nem ez volt a kérdés :)
2022. jan. 12. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd újra a programot. Ha meg már nincs meg, akkor megveszed eredetiben. Ha nincs rá pénzed, akkor meg használsz ingyenes alternatívát. A programok 99%-a helyettesíthető szabadszoftverrel.
2022. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A legtöbb programot, amit használok, megvásároltam, de azért a 2800€ már kicsit sok.

És most mindenki úgy oktat, mintha legalább a Windowst megvásárolta volna, de na :) Köszönöm, de nem kioktatást kértem, hanem egy kérdést tettem fel, amire megoldást keresek de valahogy elkanyarodnak a válaszok a kérdéstől.

2022. jan. 12. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáld simán átmásolni, az eredeti mappát meg átmenetilet átnevezni (később törölheted)

ha működik, jó

ha nem, akkor registryben kell turkálni

2022. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyik programról van amúgy szó? Csak mert ami 2800 Euróba kerül, az valamilyen spéci program lehet, amit csak kevesen használnak és valószínűleg pénzszerzésre. Ha pedig bevételed van vele, akkor illik megvenni. Ha nincs elég bevételed, akkor pedig használj olcsóbbat vagy ingyenest.


Egyébként én pl. szabadszoftvereket használok. Windowst nem vettem meg, mivel Linuxot használok, azt a pár játékot meg, amit tolok, megvettem Steam-en.

2022. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!