Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazást érdemes...

Milyen alkalmazást érdemes használni jegyzetelésre ipaden? Esetleg letezik olyan ami a kézírását átkonvertálja nyomtatott betűkre

Figyelt kérdés
Nemreg kaptam egy ipadet és egyetemen azok szeretnék jegyzetelni kiváncsi vagyok kinek mi vált be. Mérnök hallgató vagyok tehát sok képlet és számolás van.
2022. jan. 13. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ipad: elad

vesz: olcsó laptop min i5 8 giga rammal ssd-vel, új akksival és tud a kedves kérdező gépelni annyit amennyit akar. Az ilyen tablet szarokat felejtsétek már el végre, nem munkára való.

2022. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ui: mi nem kaptunk tabletet, de végignéztem azt, ahogy a nagyeszű hallgató társaim szenvednek ezekkel. Én vettem egy laptopot, ami már a 3. évet húzza. Hozzáteszem a tablettel szenvedő emberkék 90%-a kibukott. Nem azért mert tabletet használt, hanem mert nem jött rá arra, hogy szarból nem lehet várat építeni. El kell döntened, hogy egy eszközt szeretnél arra, hogy a munkádat gyorsítsa / segítse, vagy egy "menő" cuccot, ami semmire sem jó a filmnézésen kívül.
2022. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-2 Én és pár barátom is tablettel tolta végig az egyetemet.(bsc-msc) Laptopon viszonylag nehéz rajzolni magyarázatot dolgokhoz és a legtöbb ember nem tud gyorsírni sem. Jah és képletekkel meg sok szerencsét egy nagy szívás szumma meg integrál jekkel dolgozni.

Az hogy te vagy az álítólagos tabletes egyetemista ismerőseid nem tudja használni az az ő bajuk, én kb élni nem tudtam nélküle annyira megszerettem. Egyébként mérnöki szakok bsc in amúgy is kiesik az emberek 50% a mindegy hogy mit használ.


Kérdező:

GoodNotes és Notability azt amit szoktak az emberek használni.

Én ajánlom azt hogy előadásokon diasorokra írd rá a szükséges plusz infókat mert gyorsabb.

Gyakorlaton meg mint sima füzet lehet tolni.


Emlékeim szerint mindegyik tud konvertálást(legalábbis good notes ál tudok keresni a kézírásomban), de képleteket sztem biztos nem konvertál.

Nekem bevált a tablet, diasorokra írás nagyon jó, sok extra infót rá tudsz rakni amit csak elmond de nincs rajta, plusz képekhez tudsz magyarázni és jelölni dolgokat.

Gyakorlatoknál sima füzetté válik, viszont könnyű hibákat javítani, nem kellenek színes tollak tömkelege, nem hozod el a rossz füzeted. Meg a keresés életmentő.

Tételek kidolgozása is jóval jobb főleg ZV nél

2022. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Goodnotes 5!
2022. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!