Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért volt bukás a windows vista?

Miért volt bukás a windows vista?

Figyelt kérdés
Én sosem használtam, csak hallottam róla. nemrég váltottam xp-ről hétre. a kettő ég és föld.
2010. szept. 8. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azért, mert mindenhez engedélyt kér, lassú, gyorsan lefagy és hasonlók...
2010. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én se használtam engem is érdekel mér hagyták úgy ahogy van a vistát, ja és majd vissza váltasz :D én épp nemrég váltottam vissza 7ről xp-re
2010. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első válasznál a pont.Nagyon instabil,lassú..stb

A 7 gyakorlatilag a Vista tovább fejlesztette,kijavított változata.

2010. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Win Vista eszi a RAM-ot, sok helyet foglal, rengeteg programmal inkompatibilis, lassú, és a kódrendszer sem eléggé kiforrott benne.

A Win7 szinte XP. Természetesen több RAM-ot, helyet foglal le, de jobb mint az XP. Egy 2 magos procira, és 2 GB RAM-nál már a Win7 a megfelelő választás. Én hosszú hónapok óta használom, 2010.feb.13-án telepítettem, de még mindig olyan gyorsan jön be, mint a legelején, pedig tele van tömve progikkal, játékokkal. A legjobb OP rendszer a Microsoft történelmében.

2010. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vistával lehetetlen volt elképzelni notebookon 1 óránál nagyobb üzemidőt, bárhogy is állítottad be az energiagazdálkodást benne. Tiszta bug a telepkezelése
2010. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%
Jah a vista mindent megkérdez ezért rohadt idegesítő aztán meg beenged minden vírust és totál hama lefagy felzabálj a ramot is
2010. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy operáció rendszer fejlesztése sok idöbe telik, és amikor a Vista fejlesztését elkezdték, az akkori hardverek fejlödési ütemét vették számításba. A valóságban a procik fejlödése lelassult, az órajel növekedése helyett inkább a több mag kifejlesztése került elötérbe. Az erösebb hardverre tervezett oprendszer a gyengébb hardereken nem volt megfelelö + az elején a drivertámogatás hiánya, az opr. hibák, elvégre az xp is a sp után lett jó, ill. a win7-nél már okosabban jártak el, ez 1 éves ingyenes béta probaidöszak alatt sok problémát javítottak, ráadásul az eladások növelése érdekében olyan gépeket is vistával adtak el ami nem volt hardveresen megfelelö. Mindez sokat ártott a vista megítélésének, pedig nem volt olyan rossz!


De most már Win7!

2010. szept. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Több helyről is hallottam, hogy tele van biztonsági hibákkal, instabil, hamar lefagy. és olvastam, hogy a Vista gyártásakor egy hibás kód miatt, a 60%-át újra kellett írni. Tehát a Vista erősen gyenge cucc.
2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEM VOLT BUKÁS A VISTA! A ROHADT APPLE HIBÁJA ÉS ANNAK, HOGY AKKORIBAN LASSÚAK VOLTAK A GÉPEK!!! A WIN7 lasabb, érdemes egy próba, mégha (nyilvánvalóan) nincs benne annyi újítás a kor miatt. Az engedély kérést meg le lehet kapcsolni!
2011. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

06.23 10:41


Neked elég rossz a tájékozottságod...

Olvasd el, a Vista az évtized bukása volt!


[link]

2011. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!