Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy idő után nem működnek a...

Egy idő után nem működnek a gyorsbillentyűk vlc-ben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elég érdekes problémám van. A gyorsbillenytűk alapvetően működnek. Kezdetben. De miután már néhány perce megy a video, például már nem tudom leállítani space-el. Bele kell kattintanom egérrel, utána megy minden (space, f, esc, stb.). Tegnap frissítettem windows 11-re, le kellett megint töltenem a vlc-t, azóta ilyen. Az újratelepítés sem működött. Lehet nem a program hibája? Azért is gyanus ez utobbi, mert hasonló probléma már régebb óta fent áll youtubbal. Már hónapok óta elő-elő fordul, hogy mikor elindítok egy videot az elején nem tudom megállítani spacel, illetve nem tudok a <> nyilakkal tekerni(Helyette a hangot kezdi el állítgatni, pedig azt a fel-le nyilakkal kéne). Ilyenkor kék keret jelenik meg a lejátszósáv egyes gombjai körül. Nem sikerült eddig rájönnöm, hogy mi ez az anomália. Hasonlóképp miután belekattintok egérrel, működik. Van a kettőnek egymáshoz köze?

2022. jan. 18. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami háttérben futó program elveszi a fókuszt a lejátszóprogramokról.
2022. jan. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egerem kicsit elromlott, sokszor duplán klikkel. Ez állhat mögötte?
2022. jan. 19. 02:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Magától nem hiszem, hogy klikkelne, így ha eleinte működnek a gombok, aztán meg nem, és közben nem klikkeltél, akkor nem hiszem, hogy bezavarna. De egyébként általában látszik az ablakon, hogy rajta van-e a fókusz, mert akkor más színű a fejléce, de teljes képernyős módban nem látszik.
2022. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a VLC-ben elég rossz a gyorsgombok kezelése, én egyszer átállítottam, de azóta hiába akarom másra átállítani, nem mindig sikerül, pedig látszólag megjegyezte az új beállítást, de mégis a régi működik.
2022. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos updatelnem kell a kérdést, ki is emeltem. Vettem új egeret is, nem változtatott. Végül elmúlt magától. Jó volt már több mint egy éve, aztán most...Megint ugyanez! Valaki tapasztalt valaha hasonlót?
2023. aug. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!