Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a leggyorsabb mai képnézege...

Mi a leggyorsabb mai képnézegető program? (újabb program)

Figyelt kérdés
Régen az acdsee 3.0-t használtam (1999-es progi) csak már elavultnak gondoltam: sok képnézegető programot kipróbáltam: picasa, ifranview, FastStone Image Viewer, ACDsee legújabb verziója... de ezek nekem egyik se vált be, találtam egy viszonylag jót, eddig ez a leggyorsabb! de a 16 Megapixeles képeket 5-6 másodperc mire betölti... és ha pl 600 ilyen képet meg akarok nézni egyszerre egy óra csak a várakozási idő... az alap windows kép megjelenítőnél is kb.: 3,5 mp, pedig azért annyira nincs rossz gépem: a régi acdsee-nél kipróbáltam nem kell várni semmit, de az mégis elavult már...
2010. szept. 9. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a régi az ACDSee a leggyorsabb, akkor maradj annál. :) Gyorsabbat én sem tudok. :D
2010. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ACDSee 2.42-t használtam, az még a 3-nál is gyorsabb :)! Igaz 1-2 hónapja lecseréltem mert tényleg kellett már valami újabb ami segít rendszerezni a képeimet. Nálam ez mondjuk az ACDSee Pro 3. Egyébként ha valami egyszerűbb és gyorsabb kell akkor ezt szokták ajánlani: [link]
2010. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alap windows kép megjelenítőnél is kb.: 3,5 mp...

szerintem neked egy normális gyors xp kell,nekem másodperc töredéke alatt jön be a villámnézet egy képen,egy buherált xp-m van,ha gondolod belinkelem,beloados link

2010. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

carbohydrate-nek: Válasz a kérdésemre, tényleg gyors program :) az 1.2-t töltöttem le: háát nem sok mindent tud... de a lényeg: kihozhatod teljes képernyőre és automatikusan pörgeti a képeket! Viszont az XnView-ra ráleltem ezzel lehet szerkesztgetni is: eddig ez a favorit!


13:53-kor válaszolónak:

lehet a windows xp-émmel van a baj, viszont a kissebb képeket nekem is nagyon gyorsan behozza, csak lett egy csomó nagyobb felbontású képem (részben én fotóztam, részben kaptam) ezeket nagyon lassan tölti be :(

Kíváncsi vagyok milyen xp-t használsz, nekem is beload-om van :D

2010. szept. 9. 14:26
 5/5 anonim válasza:

Image Eye

Baromi jó

2016. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!