Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az instagram...

Skateboard kérdése:

Miért nem működik az instagram DM értesítés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja nem kapok előugró értesítést a telefonomon (S21), az instagram DM üzenetekről, minden másról viszont kapok, csakis, ha üzenetet küldenek nem kapom meg, csak ha belépek az appba.

Többször is újratelepítettem az appot,a telefont is visszaállítottam gyári állapotra, nincs bekapcsolva energiatakarékos mód, semmi, és mégsem működik... nagyon idegesítő, az előző (S9) telefonomon működött.



#DM #insta #Instagram #direct üzenet
2022. jan. 20. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van csak más fajta telefonon. Szerintem valami szoftverhiba az instában.
2022. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen régebben, egy régi iphone-on. Most jó. Viszont nekem az instagram wifis internettel nem működik. Egy pár percig jó, utána leáll, nem frissít, állandóan azt írja ki nincs internet, folyamatosan ezt csinálja. Nem tudom,de lehet ez is valami szoftverhibától lehet.
2022. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a probléma, rendkívül idegesítő..
2022. jan. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!