Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba?Pc játék...

Mi lehet a hiba?Pc játék segítségkérés

Figyelt kérdés

Üdv!Van egy régi windows-os pc játék telepító cd-m,illetve ugyanazt a játékot letöltöttem innen is (ha engedi a linket):


[link]


Mindegy,azért leírom a címét:Trail of the whitetail.Már mindenhogy próbáltam elindítani,betölti a főmenüt,majd a "Go hunting" vagyis mikor a játékot indítaná, final.exe hibát okozott,ezért leáll.Akár az eredeti cd-ről,akár a letöltött váltoatot próbáltam.Virtualboxban végigpróbáltam,win 95,98,98se,win me,xp (azzal sima oprendszerként is,minden kompatibilitási módban,felbontást állítva),windows 8 detto mindkét módon,illetve win 10 sima oprendszer.Esetleg ha bárkinek bármi ötlete lenne,megköszönném!



#hiba #final.exe
2022. jan. 21. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!