Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows live miért nem működik?

Gehdjfztuz kérdése:

Windows live miért nem működik?

Figyelt kérdés

A Batman Arkham Asylumban csak windows livel enged menteni, de nincs accountom és semmit nem találtam róla, hogy hogyan kell csinálni vagy egyáltalán bármit róla. Élnek még a szerverek? Valamivel ki lehet cselezni? Játszani tudok csak meneteni nem.

Win 10



2022. jan. 24. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Steamen próbáld aktiválni a kódot. 2013-ban átálltak Steamre, a Games for Windows Live megszűnt rég.
2022. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez torrentes, Steamen csak GOTY van ahhoz pedig nincs magyaritás.
2022. jan. 24. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Akkor vedd meg szépen :)
2022. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bármely boltban néztem csak GOTY verzió van, amihez nincs magyaritás.
2022. jan. 24. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel elég régóta csak az kapható, a Steamen is csak az van.

Viszont a magyarítás weboldalán azt írják, hogy 2014-ben frissítették. Biztos, hogy nem megy a GOTY verzióval?

2022. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előszőr azzal próbáltam és nem műkődőt a magyarítás telepitő, nem értetem mi a gond ezért a portál Discord szerverén kértem segítséget ott világitottak rá a gond forrására. Az alapjáték, tehát nem a GOTY kiadás Piratebayről van, mert semelyik másik torrent oldalon nem volt fent az alap, csak a goty.
2022. jan. 24. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a "Windows live"...?

A ~Mail-re gondolsz?

Vagy a Microsoft fiókra?

Vagy winPE-re esetleg WinToGo ra?

2022. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Games for Windows LIVE!
2022. jan. 27. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!