Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok korlátlan youtube...

Hol találok korlátlan youtube letöltő programot, pc-re?

Figyelt kérdés
Olyan mint a 4k youtube to mp3, csak korlátlant
2022. jan. 28. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
youtube-dl
2022. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy nagyon jót!


[link]

2022. jan. 28. 22:45
 3/5 SIDLER22 ***** válasza:

A youtube-dl egy kicsit elavult. Helyette van az egyik fork-ja a yt-dlp.

[link]

Van benne korhatár megkerülő is. Én ezt használom bár a kérdezőnek szerintem ez magas szintű. Ezek a programok elsősorban arra vannak, hogy te a nyers videót töltsd le YT-ról. Vagyis a lehető legmagasabb minőségben szerezz be egy videót. A probléma az, hogy a YouTube videó és audió kodekje a legtöbb esetben VP9 és Opus vagy minőségibb videóknál AV1. Ez néhány gagyibb lejátszóban okozhat problémát. De egyébként már ezeket is nagyon sok eszköz támogatja.

2022. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#ezért van az ffmpeg :)

Amúgy linux alatt tök egyszerű használni. (Én nem ismertem ezt a fork-ot, de köszi, kipróbálom.)


Nálam úgy ment régen, hogy összeállítottam youtubeon a lejátszási listát és egy előre felparaméterezett shell script letöltötte az összeset a legjobb hangminőségben és átkonvertálta mp3-ba (magas bitrátával). Ja meg persze beírta a metaadatokat is.


Ma már nem nagyon bohóckodok ezzel mert youtube prémium mellett igazából értelmét vesztette. Csak akkor használom ha teljes videót is le akarok tölteni gépre.

2022. febr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SIDLER22 ***** válasza:
Az ffmpeg az megint más téma. Persze vannak rá GUI-k, de az megint csak valamennyire "beszennyezi" a parancsot. A CLI-s ffmpeg-et megint csak meg kell tanulni szóval bonyolult az is. Azt meg nem értem, hogy egy parancssoros program miért lenne egyszerűbb linuxon mint Windows-on. Mindkét felületen ugyanazt kell beírnod csak más az ablakkeret.
2022. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!