Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a játékom ?

Miért csinálja ezt a játékom ?

Figyelt kérdés

Van egy olyan hibám a nyomorék CS:GO-val, már nem tudom hogy hívjam de nagyon felcsesz mivel több hetet kaptam már ezzel a hibával. Tehát a hiba így szól: Egyszer csak megáll minden nem mozgok nem hallok semmit csak egy álló képet látok. Ilyenkor beszoktam zárni feladatkezelőbe és ha szerencsém van minden gond nélkül folytathatom a meccset. De ha nincs akkor betöltés közbe megint ez van és már soha többé nem tudok vissza menni abba a meccsbe.



Már volt ezzel kapcsolatban kérdésem. Akkor gép takarítást javasoltak. Akkor se volt jó. Valami másik tanács ?



2022. jan. 29. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

van elég ramod?


újratelepítést és cheat törlést próbálhatod még meg

2022. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Konfig? Legutóbbi pasztázás mikor volt? Driverek frissek? Legalacsonyabb grafikán is csinálja?
2022. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legalacsonyabb grafon játszok. Ram 10gb van tehát az se gond, a legutóbbi pasztázás kb 1-2 hónapja. És 2 magos procim van, de amikor először volt meg a gép akkor semmi gond nem volt. Csak már kb 1 hónapja van ez vagy több.
2022. jan. 29. 12:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Újratelepítve már nem is egyszer volt ezt a cheat törlést nem vágom hogy mi.
2022. jan. 29. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Csgo beállításokban ki van kapcsolva a többmagos képalkotás?
2022. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs kikapcsolva.
2022. jan. 29. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor kapcsold ki, mert szerintem az lesz a hunyó.
2022. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés. Ha bár most megint 1 hetem van. :)))) És már silver 4-re buktam vissza. :)) Szóval nagyon örülök hogy segítettél. Remélem ez volt a baj.
2022. jan. 29. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd szólj, hogy jó-e.

2022. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam. Kipróbáltam könnyedben, nem volt semmi ha bár nem mentem sokat. De rettentőennincs fps-em. Amég bevolt kapcsolva 80-110 között mozogtam. Most örülök ha súrolja az 50-et.
2022. jan. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!