Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtatok már Lucky patcher...

Használtatok már Lucky patcher-t? Ha igen, melyik verziót? Nekem a letöltési folyamat a(z elvileg) hivatalos oldalról (www.luckypatchers.com/download/) kicsit gyanúsnak tűnik. Tudom, régebben fennt volt Play Store-ban.

Figyelt kérdés

Tud valaki valami biztonságos oldalt, ahonnan le lehet tölteni és nem kapok vírust?

(Az örök kérdés :) )



2022. febr. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta használom. Hivatalos oldalról letöltve semmi baj vele, de azért hívásokat meg fölösleges engedélyeket nem kell neki megadni (a működéshez nincs is szükség rá), de tárhelyhozzáférést nyilván igen. Szükséges feltenni majd a hozzá tartozó proxy szervert, hogy a vásárlásoknál elrejtsd magad. Neve alapján ez azt sugallhatja, hogy a te neted is felhasználja mások "elrejtésére", de mivel nem fut állandóan, meg forgalmat se generál, én még nem vettem észre semmit belőle.
2022. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és természetesen ez egy gyanús alkalmazás a rendszer szerint, de hogyne volna gyanús, ha az ő meghekkelésére (is) lett kitalálva :)
2022. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de lenne mégegy kérdés. A letöltésnél elég furcsa vweboldalakra dob be (kaszinó, unibet, fogadásának kapcsolatos stb.) Ez normális?
2022. febr. 2. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, engem is arra dobál. Gondolom normális lenne, de most visszakerestem, én az apkpure.com-ról szedtem (LuckyPatcher_v8.3.0_apkpure.com.apk) - esetleg ha ezen keresztül keresel rá, te is megtalálod.
2022. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. febr. 2. 17:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Linket tudnál küldeni hozzá?
2022. febr. 2. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De azonnal ugrik rá a Defender (én most wines laptopon kerestem meg). Valószínű az android is problémázni fog elsőre, de mondom, nálam ettől függetlenül semmi gondot nem okoz, pedig ahogy elnézem, lassan 1 éve használom.

2022. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK, köszi
2022. febr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!