Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudom osztani az internete...

Meg tudom osztani az internetet PC-ről Vodafone (K3772-Z) Wifi USB Stick-kel? Vodafone Mobile Broadband programot használom.

Figyelt kérdés

Nem találtam a programban erre lehetőséget, de lehet, hogy csak el van dugva valahol.

Valamint, ha átlépek egy másik felhasználói fiókba, akkor azt írja ki, hogy „...A vodafone mobile broadband szoftvert egyszerre csak egy felhasználó használhatja. ...” Ez így nem nagyon jó... Nincs erre valami megoldás?

(Windows XP 32-bites op.rendszert használok)



#internet #Vodafone #K3772-Z #WiFi Stick #vodafone mobile broadband
2022. febr. 3. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ICS-el. Ha egyszer egy felhasználó felcsatlakozott, a többi bár nem látja a szoftvert, a hálózatnak nem kéne elmennie, így a netnek is működnie kéne, hacsak a szoftver nem bontja a kapcsolatot felhasználóváltáskor. Ha azt tenné, ki kell lépni belőle felhasználóváltás előtt.
2022. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit jelent az ICS?

Nem lehet beállítani, hogy ne bontsa a kapcsolatot felhasználóváltáskor?

2022. febr. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!