Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetem le a torrente...

Honnan tölthetem le a torrentet? És le tudom torrenten tölteni a windows 7-est ingyen VíRUSMENTVE? Mert már volt belöle problémám :S Linket ha küldenétek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tuti vírusmenteset akarsz, akkor szaladj a boltba, és vedd meg a Home Premiumot.


a torrentes verziók mind be vannak FERTŐZVE trójaival, cserébe ingyen van.


Valamit-Valamiért elv.

2010. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan!:)
2010. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

De a trójai(ka)t utólag leirthatod :D


És ne home premium-ot szedj akkor le, hanem már ultimate-t, bár szerintem az összes benne lesz.


Egyébként meg pillanatnyilag hulladék az egész még befrissítve is, majd az első sp után talán "kiforr" annyira a rendszer is, meg a driverek is, hogy használható legyen.

2010. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Home premium otthoni felhasználóknak bőven elég.Rendes torrent oldalakról lekapható.
2010. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég, ha nem akar xp-hez ragaszkodó programokat futtatni, meg nem kell neki virtualpc és/vagy ismeri a vmware-t.

Szerintem ha már ingyen szed le valamit, ne kolátozza magát olyanra, miben nincs meg minden, csakmert "az úgyis elég nekem". Ha meg 2 hónap múlva rájön, hogy bassz mégse, jobb lenne a másik, telepítheti újra a cuccát.

2010. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!