Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 feltehető mostanában...

Windows 7 feltehető mostanában vehető notebookra?

Figyelt kérdés
Ha nincs a támogatott opr. között a gyártónál, akkor biztos nem?

2022. febr. 16. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod felrakni, csak nem biztos hogy minden összetevőnek lesz drivere, és működik majd.

Win7-re már nincs támogatás, nem biztonságos rajta netezni.

2022. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Win98-ra több esélyed van... :P
2022. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ van-e hozzá driver. Mivel már lejárt a támogatása, az újonnan megjelent hardverelemekhez már nem írnak drivert, de mivel még nem annyira rég járt le, lehetnek bolti forgalomban olyan hardverek amikhez elérhető driver, így akár még működhet is, de lutri. Viszont netre tényleg nem érdemes kötni, mert mivel még sokan használják, aktívan támadják a már nem befoltozott sérülékenységeit. Én még az XP-vel is óvatos lennék, de Win 98-ra már tényleg nem írnak vírust, azzal nyugodtan netezhetsz. Már ha be tudod röffenteni, nekem egy 2004-es gépen, 2001-es vidikarival akkora hátast dobott, miután feltettem a driverét, hogy soha többé nem bootolt (XP-vel működik, nem hardverhiba).
2022. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. febr. 16. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
a helyedben xp-t raknék, én azt szerettem
2022. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!