Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XPI fájlokat hogyan tudom...

XPI fájlokat hogyan tudom megnyitni és mivel?

Figyelt kérdés

angolul nem tudok


[link]


2022. febr. 16. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a Firefoxhoz (vagy Thunderbirdhöz) készült kiegészítő, akkor ráhúzod a böngészőablakra (Thunderbird esetén a levelezőkliens) és - jó esetben - felkínálja a kiegészítő telepítését.
2022. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát tartalmú üzenetet, amit idéznék:

"Az üzenet szövege:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__.. "


Mivel a MyPal egy Firefox alapú böngésző, így érvényes a #1-es hozzászólásomban tett hozzászólás: fogod a .xpi kiterjesztésű állományt és ráhúzod a MyPal ablakára, majd az települ.

Viszont: arra ügyelj, hogy a MyPal a Firefox régi verziójára épül, így az újabb bővítmények nem fognak működni vele.


Én a videók letöltésére a yt-dlp nevű parancssoros programot használom:

[link]

2022. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
yt-dlp nevű parancsor ez hogy müködik?
2022. febr. 16. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Innen (a hivatalos oldaláról: [link] ):

[link] /download/2022.02.04/yt-dlp.exe

letöltöd a jelenlegi legfrissebb változatot, hozzá innen:

[link]

az ffmpeg nevű parancssoros videokonvertálót (ez azért kell, mert a yt-dlp külön tölti le a hangot és a videót, így ezeket össze kell rakni), amit kibontasz, és a bin könyvtár tartalmát (három darab .exe fájl) az előbb említett yt-dlp.exe mellé másolod, majd nyitsz egy parancssort és a yt-dlp könyvtárában futtatod a programot, valahogy így:

yt-dlp -f bestvideo+bestaudio https://www.youtube.com/watch?v=qJiwQaIAEDg

a cím helyére természetesen a megfelelő oldal neve kerül.

2022. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó bonyolult,a downloadhelpernél nem kell igy kinlodni..
2022. febr. 17. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Maga a telepítés a kicsit bonyodalmas (két különböző komponenst kell letölteni/kicsomagolni), a használat csak egy sor megadása a parancssorban.
2022. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát tartalmú üzenetet:

"Az üzenet szövege:

Ez tiltot videokat is leszed?"


Mit értesz "tiltot videok"-on? Amit az adott platform - legyen az Youtube, Vimeo, Videa - közösségi irányelvei alapján letilt, nem publikussá tesz? Azokkal - mivel nem elérhetőek a publikum számára - semelyik videoletöltő nem tud kezdeni.

2022. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De publikussá teszi,le is tudom játszani,csak a video letöltő progik azt irják rá amikor leakarom tölteni hogy tiltott video..
2022. febr. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!