Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11-nél van, hogy ha...

Windows 11-nél van, hogy ha rákattintok a start menüre, vagy a keresés ikonra akkor az adott menü egyből visszaugrik miután megjelent, és meg kell újra nyitni azt. Mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 14:12
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem hallottam még mástól ilyet. Windows 10 -nél viszont többször is több gépnél hogy meg sem nyílt.


Nem az egér gomb mikrokapcsolója haldoklik?

2022. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mármint nem rögtön ugrik vissza, hanem megjelenik rendesen egy pár másodpercre, és úgy ugrik vissza, biztos nincs semmi baja az egérnek.
2022. febr. 18. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
De most nézem, hogy lehet a mutató nem volt jó helyen, mert megfigyeltem, hogy ha rámegyek pl a mellette lévő időjárás ikonra akkor egyből visszaugrik. Lehet nem vettem észre, és ez okozta a próblémát.
2022. febr. 18. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez a baj, érdekes módon akkor jön elő ha huzamosabb ideig nem használom őket
2022. febr. 18. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom, én visszaraktam a 10-et. 10 alatt nincs ilyen gond, és az egér is jó.

Annyi még, hogy ha pl az asztalon jobb gombot nyomtam és bejött az új menü, akkor ha túl gyorsan mozgattam rajta fel-alá az egeret a menüpontok között akkor kifagyott az egész asztali felület és újraindult. Gondolom az explorer.exe. Ha pedig görgettem ebben a menüben akkor azonnal kifagyott.

Nem tudom mi a megoldás, én nem javaslom a 11-et, nagyon bugos még (az én tapasztalatom szerint, de lehet másnak jól megy. Hardver függő is lehet. Én várok.)

2022. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!