Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyet hogy lehet?

Ilyet hogy lehet?

Figyelt kérdés

[link]


én teljesen kezdő vagyok..

igazából arra lennék kiváncsi most legfőképpen hogy hogyan tette össze a 3képet..van elképzelésem de nem tudom pontosan..légyszi használj egyszerű fogalmakat..:)

köszi:))


2010. szept. 11. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy az a "Kérdésed túl rövid" kezdődésű szöveg nem véletlenül jelenik meg?

Olyan kérdést kellene feltegyél, amiből kiderül, hogy mit akarsz.


Amúgy Photoshoppal nagyon szépen meg lehet ezt csinálni. Csinálsz egy képet ahol középen van, egyet ahol jobb oldalt és egyet ahol bal oldalt. (Ez nem muszáj, de így könnyebb összevágni, ha jól értem kezdő vagy... :P A hátrány az, hogy ahhoz, hogy nagyon könnyű legyen összevágni, a fényképező mozdulatlanul kell álljon, pontosan ugyanonnan készítve a 3 képet. Állvánnyal vagy egy polccal is megoldhatod :P) Ezután a Photoshoppban kivágod a képekből azokat a részeket ahol ott állsz, és összeilleszted őket. Utána pedig beszínezhetetd ha akarod... :P

2010. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimp, photoshop...

De ha valamit értesz hozzá akkos a paint-el is tudsz valamit küzködni, keress leírásokat!

2010. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és hogyan teszem össze??

photoscape-el nem lehet véletleül??

nekem picasa3am,photoscape-em,és vmi photoshop 3 extended-em van de nem igazán tudom kezelni..akkor segítenétek pontról pontra leírni?

2010. szept. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!