Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Microsoft flight...

Megvettem a Microsoft flight simulator 2020-at és nem akar tökéletesen működni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Letöltöttem el is indult a játék normálisan nem produkált semmi problémát.

Mind addig amikor el indítottam a free flight- módot kiválasztottam a megfelfelő repteret és repülőgépet, be is töltött tudtam repülni meg minden, de utánna kiléptam és választottam másik repteret és repülőt le okéztam, de az előző repülőtérre dobott vissza az előző repülőgéppel és ez a probléma áll fel hiába választok másik repülőteret mindig ugyan oda dob vissza. Akármit csinálok ujraindítom a játékot stb. de nem hat semmi.

Ujra telepíteni nem akarom mert 3 napig töltött le a játék, mit csinálhatnék hogy normálisan müködjön?



2022. febr. 18. 21:23
 1/1 CspCsj ***** válasza:
2022. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!