Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 en növelném a C partició...

Win 7 en növelném a C partició méretét, de sehogy sem jön össze. Miért?

Figyelt kérdés
A partition magic nem megy win 7 en. Letöltöttem két további progit, és addig jutottam velük, hogy lecsippentettem némi területet onnan, ahol volt fölös, igy lett nekem pár GB "Unallocated". Viszont a C particiót nem engedi növelni. Ott a számláló, és nem engedi felfele hiába klikkelek. Mit nem csinálok jól?
2010. szept. 11. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, már milyen hasonló (vagy lehet ez volt) progival csináltam egykor, de az csak úgy ment, ha az alaplemezek dinamikus lemezzé voltak konvertálva. Nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet?
2010. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt használtam már Win7 alatt is:


[link]

2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az egyik a két progi közül :D. Ezt a dinamikusságot pedig sehol nem találom, ahol állithatnám.
2010. szept. 11. 21:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam az emlitett programmal. Mégpedig úgy, hogy nem az adatbeiros módszert használtam, hanem volt fent egy ilyen ábra, hogy az egészből melyik partició mennyit és hol (!) foglal el. Az üreshelynek ugyanis a bőviésre szánt partició mellett kell lennie. :) Érdekes.
2010. szept. 11. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!