Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Lucky Patcher-rel fel tudom...

A Lucky Patcher-rel fel tudom oldani a Strava prémium verzióját?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A fizetéshez kötött prémium dolgokat soha és sehol nem fogod feloldani, mivel a rendszer a banki visszaigazoláshoz köti ezeket, ahol tényleges pénzmozgásnak kell történnie.

Szintén az olyan dolgokat nem fogja feloldani a helyi fájlokban turkáló program, amik egy távoli szerveren vannak eltárolva és onnan beolvasva.

Viszont jó kis vírusokat be lehet szerezni mindenféle kétes hackerprogrammal (vagy olyannal, ami annak adja ki magát).

2022. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Nem feltétlen van így.

A LP magát a lincenszellenőrzést kerüli meg, hamis pozitív választ ad az appnak ami azt hiszi hogy sikeresen átmentél az ellenőrzésen.


Modern alkalmazásokon a default patchek már nem szoktak működni, kérdező nézd meg hogy van e custom patch a Stravához, vagy keress Modolt Apk-t.


Egyébként én több évig használtam Lucky Patchert (mondjuk jóval régebbi verzióját), de nem volt vírusom soha.

2022. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy írtam, hogy nem konkrétan a LP vírusos, hanem mindenféle kétes programok közötti keresésnél egy olyan vírust szed össze ami a LP-nek állítja magát.
2022. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, arra valóban volt már nem kevés példa.


Pont ezért csak a hivatalos site-ról szabad tölteni ilyesmiket.

2022. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!