Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megpróbáltam feltelepíteni az...

Megpróbáltam feltelepíteni az office 2007-et, de azt írja ki a gép, hogy a rendszer nem támogatja az ugyanezen kiadás előzetes verziójáról való frissítést és hogy távolítsam el a gépröl?

Figyelt kérdés
Mindent letöröltem de még mindig nem engedi. Valamit fent hagyhattam? Nagyon fontos lenne
2010. szept. 11. 20:36
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Engedj rá egy CCleaner -et, majd próbáld meg újra.
2010. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell takarítani a Registryből is. Ha ez XP, akkor a Startmenű/Kereséssel (Windows kutyája) nézesd át, hol van még valami maradványa?
2010. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindkettö megvolt, de még mindig nem megy...
2010. szept. 12. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Total Commanderrel nyisd meg a Windows mappát, ott találod az elején a frissitéseket. Ezeket így jelölik: KB1111111. Vagyis ebből nem derül ki, hogy melyiket kellene törölnöd. Menj fel a Microsoft oldalára és nézd át, melyik lehetett az az Office frissités. (Windows Update Internet Explorerrel megy a legjobban).
2010. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot a Microsoft Magyarországgal (telefonszám az oldalon), tudnak segíteni. [link]

Itt van a letöltőközpont, ahol megtalálhatod azt a bizonyos frissitést is, szám szerint: [link]

2010. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!