Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felégettem egy CD-re zenéket,...

Felégettem egy CD-re zenéket, de találtam még pár számot amit felakartam rakni a CD-re, csak már nem lehetett, mert már van rajta adat. Nem lhet valahgy letörölni, leszedni őket h. utánna feltudjam rá égetni az összeset? Kérem valaki segitsen!

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2010. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

CD-R ha audió lemezként írtad rá a számokat akkor akármennyi üres rész maradt még rajta pontot tett a végére és nem lehet rá semmit tenni a továbbiakban, sem letörölni.


Ha viszont MP3 ként raktad rá vagy mint adatlemez akkor íráskor be kell kapcsolni egy olyan opciót, hogy "többmenetes lemez készítése". Ilyenkor nem tesz pontot a végére és később még lehet adatot hozzáadni. Audó lemez készítés esetében ez nem működik.



CD-RW Bármit tettél rá bármilyen formában az letörölhető és újraírható (sok újraírás után elhasználódik).

2010. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. szept. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!