Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discord mobilszám hitelesítés/...

Discord mobilszám hitelesítés/hozzácsatolás probléma. Többé nem használható a lentebb leírt formában?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem kapkodásból azt a hibát, amit látom sokan mások is, és úgy tűnik nincs rá megoldás, de hátha. Tehát időnként rá szoktam nézni egy linkre, ami meghívóval működik, de nem a saját fiókommal léptem be, hanem egy ideiglenes generálttal, amihez valamiért most kért telószámot is, mert "Valami szokatlant észleltünk", és hogy hitelesítenem kell. Így történt az, hogy most nem tudom a fő fiókomhoz kötni, amit email címmel regisztráltam. Ugye kapom azt a hibaüzenetet, hogy ezt a számot egy másik fiók használja, és előbb le kellene válasszam onnan. De ez nem lehetséges, mivel ilyen temporális fiókhoz adtam meg.

Viszont itt jön az érdekes része a dolognak. A telómon tudok úgy új fiókot regisztrálni, hogy a telószámot adom meg, és gond nélkül meg is történik a fiók regisztrálása, persze itt meg lehet adni egy email címet is. Meglévővel már nem működik, mert azt egy másik discord fiók használja (ez érthető). Gondoltam nem baj, regisztráok egy másik gmail címet, ahhoz hozzá is tudtam kapcsolni. Majd ezután lehetőségem volt törölni ebből a fiókból a telószámot. Tehát addig tudtam akár mobilszámmal, akár email címmel is belépni egyaránt. Viszont ahogy eltávolítottam innen a számot, már újra nem adhattam hozzá, mert megint az a hibaüzenet jött, hogy már használatban van a szám. Vagyis se ezen a fiókon nem adhatom meg többé, amit eleve a számmal regisztráltam, és utólag adtam hozzá email címet, de másikhoz sem adhatom, ahol eleve soha nem volt ez a szám megadva. Érdekes módon, azt engedi, hogy ugyanezzel a számmal újra regisztráljak fiókot, ami sikerült is, de persze megint újabb email címet kellene regisztrálnom, ha szeretnék egyet hozzákapcsolni. De onnantól kezdve, hogy megint leválasztanám innen a számot, többé nem adhatnám meg se itt, se másik fiókban, mert mindig azzal jönne, hogy már használatban van. Akkor mégis minek enged újra regisztrálni telón ugyanazzal a számmal? Ez nagyon értelmetlennek tűnik. Egyszerűen nem lehetséges most, hogy a fő fiókomhoz rendeljem a számot, mert mindig máshol van használatban. Elég sok panaszt olvastam ezzel kapcsolatban fórumokon, hogy ez nagyon rosszul van kidolgozva.

Másik probléma ugye, amit nem tudok biztosan, hogy ha direktben törölném a telószámos regisztrációmat (nem email hozzáadása és utólag telószám leválasztása módon), akkor 14 nap múlva, ha ténylegesen törlésre kerülne a fiók, onnantól kezdve meg nem tudnék a számmal új fiókat sem létrehozni? Mivel azt írja valahol, hogy ha törlök egy fiókot egy adott email címmel, onanntól kezdve azzal nem regisztrálhatok új discord fiókot. Nagyon zagyva ez az egész. Egyszerűen nem tudom hogy lehetne odáig eljutni, hogy a fő fiókomhoz csatoljam a számot, ahol soha nem volt előzőleg megadva, mert akármit csinálok az előzővel, mindig azt jelzi, hogy egy másik fiók használja.



2022. febr. 26. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Jó lenne nekem is erre egy èrthető válasz!!
2022. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Velem ez olyan rég történt, hogy már csak halvány emlékeim vannak róla, hogy végül mi lett. Így amit írok, az nem 100%, hogy úgy is történt. Végül nekem úgy oldódott meg, hogy ténylegesen várnom kellett. Hogy mennyit, azt nem tudom, lehet hetekre hanyagoltam, lehet volt egy hónap is, vagy több, de végül sikerült hozzácsatolnom a fő fiókomhoz. Az a baj, hogy már nem tudom pontosan, hogy mit is csináltam utoljára. Hogy volt egy nem tudom hanyadik email cím, ahonnan leválasztottam, vagy direktben töröltem a telószámos regisztrációt (talán ez a biztosabb). Szóval csináld meg azt, hogy telószámmal regisztrálsz új fiókot, majd törlöd is. Ekkor nem fog működni rögtön, hogy ezt a számot máshova csatold, azt fogja jelezni, hogy használatban van, függetlenül attól, hogy te törölted az adott fiókot. Úgy tűnik, tényleg van egy hosszabb idő, amíg ez a dolog elévül, és újra fel tudod használni a számot meglévő fiók hozzácsatolásához.
2022. nov. 22. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:

Különben itt van, hogy nekem mit írtak emailben. Persze ezt csak egy bot küldte, de végül azt hiszem, hogy valóban csak ez segített, és ezek után is várni kell, mint ahogy azt említettem is:


Hey "A te neved",


Thanks for writing in, and sorry for the account troubles. Before you're able to proceed beyond this screen, you'll need to first login to the original Discord account tied to the phone number, and remove the number from the account.


To remove the phone number, head over to User Settings > My Account > Phone Number - Remove > Enter password to confirm the removal.


If your phone number is not listed in the My Account tab, there's a possibility that a second account has accidentally been created.


You can attempt to access that account by following these steps below:

- Open an incognito browser window

- Enter your phone number instead of an email address at the login screen

- Click 'Forgot Password'

- Follow the link in the SMS sent to you to reset the password

- Log into your account

- Click on the cog icon to go to User Settings > My Account

- Add an email address that is not associated with any Discord account and then verify it

- Click on 'Remove Phone Number'

- At this point you can also click on 'Delete Account' if you wish to remove this account


Hopefully that helps! If you need any further assistance, or if you have any questions, please let us know.


Best,

Clyde - Discord Support Bot



Ha esetleg nem tudsz angolul, fordítsd le Google -val, elég érthető szerintem.

2022. nov. 22. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!