Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok mp3 zenét lassíta...

Hogyan tudok mp3 zenét lassítani torzulás nélkül?

Figyelt kérdés
Valami könnyű program kellene, mert elég béna vagyok. :)
2010. szept. 12. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:

ennek semmi értelme, mert ha már lassítod, akkor torzul is egyben a Sinus görbéd.

ezt úgy érik el, hogy a mintavételi pontok között növelik a szüneteket lejátszáskor


én még anak idején total commanderrel szórakoztam ezzel, utána már nero wave editorral

2010. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ugyan nem értem ezt a görbét, de oké. :)

Arra kellene, hogy hallásra le tudjak venni egy zenét, csk túl gyors. :)

2010. szept. 12. 10:44
 3/9 nyuszko de gammaŸ válasza:
Virtual DJ.Felhúzod belassul, lehúzod felgyorsul.
2010. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nyuszko de gammaŸ válasza:
Ja és még annyit, hogy ez nem csak erre való program, ez a legjobb gépes DJ program. ;)
2010. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valami amit tudok használni. :)
2010. szept. 13. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy esetleg van olyan program, ami úgy lassít hogy, nem viszi lejjebb, vagy feljebb a hangot?
2010. szept. 18. 15:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg olyan program van-e, amivel le tudom keverni a szóló gitárt, vagy amit éppen akarnék?
2010. szept. 18. 15:41
 8/9 anonim válasza:
Virtual DJ-be, ha növeled, lassítod a sebességet, torzul a hang.
2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Traktor DJ és a Virtual DJ program is tud úgy lassítani, gyorsítani, hogy ne változzon a hangmagasság. Ha a "Key" vagy hangjegy "♪" gombot bekapcsolod.

De azt tudnod kell, ehhez egy 4 magos processzor kell és egy profi hangkártya vagy DAC. Így a legkisebb a torzítás. És egyenletes lesz a tempó, különben nagyon zavaró lesz. A Latency (pl. 2 ms) késleltetés a legjobb beállítás. A DJ program beállításában keresd, és rakd a legkisebb MS-re. És ASIO4ALL programot is tegyél fel a Traktorhoz.


Pl. nekem nincs profi hangkártyám és csak 10 MS-re tudom állítani, de a 4 magos géppel már szinte tökéletesen tud szólni.


Én a Westbam - Bam Bam Bam (1994) Rave albumát akarom lelassítani 150 Bpm-ről 135-re.

2016. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!