Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy x oldalas PDF-dokum...

Ha van egy x oldalas PDF-dokumentumom, és ráklikkelek arra, h 'nyomtatás', x db A4-es oldalra nyomtatja automatikusan?

Figyelt kérdés
vagy ezt külön be kell valahol állítani? (azért kérdezem, mert nekem nincs nyomtatóm, máshová kell menjek, és szeretném tudni, hogy működik, mert itthon ugye nem tudom kipróbálni.)
2010. szept. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nyomtatónak van egy alapbeállítása, amit az egyes programok felülírhatnak, ha a felhasználó úgy gondolja. Ha te elviszed máshoz nyomtatni, akkor a lényeg, hogy azon a helyen az alapértelmezett nyomtatón az a4-es (és simplex) nyomtatás legyen alapból belőve, és ez valószínűleg így is lesz. Ha valami olyan helyre mész, ahol a nyomtató támogatja pld az a3-as formátumot, akkor van esély rá, hogy arra kerül, de ez a ritkább. Ergo a nyomtató alapbeállítása a lényeg.
2010. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áhá, értem, köszönöm!
2010. szept. 12. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!