Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy Windows 10 Pro...

Ha veszek egy Windows 10 Pro license kulcsot azt majd hovà kell beírnom/ hol kell aktivàlnom ? És hogyan tudom majd telepíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Windows 10 enterprise verzulióm van és nem engedi feltelepíteni a VGA drivert, azt írja hogy "hoppá valami hiba történt a telepítés során) és alatta azt is írja hogy a jelenlegi Windows verzióm nem támogatja azt a drivert. (Azt hiszem 186-os hiba kóddal). De ez már mellékes.

#telepítés #aktiválás #licenc #Windows 10 Professzional
2022. febr. 28. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen ingyen letöltheted a Win10-et:

[link]


Válaszd az "Eszköz letöltése" pontot.

Csinálsz egy telepítő médiát (pl. pendrávjra), és ezzel telepíted a Windows-t.


Telepítés UTÁN, a Gépház/Frissítés és biztonság/Aktiválás pontnál írd be a kulcsot.

2022. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ennek a fàjlnak a telepítésekor ki fogom tudni választani hogy én a pro verziót szeretném instalàllni? Mert a leírásnàl az àll a Microsoft oldalán hogy a home és a pro verzió. De nekem kifejezetten a pro-ra lenne szükségem.
2022. márc. 1. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kitudod választani.
2022. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!