Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani, hogy...

Hogy lehet beállítani, hogy az az istenverte Windows Media Player melyik szinkront játssza le?

Figyelt kérdés
Alapból megy mindkettő...borzalom.
2010. szept. 12. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet beállítani, nem képes rá. Használj Winampot, VLC-t, vagy bármi mást, de a WMP nem használható több hangsávos videók lejátszására, minden hangsávot le fog játszani egyszerre.
2010. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vérgibbon ***** válasza:

Kedves előző, te aztán rendkívül hasznos tanácsot adtál, inkább tartsd meg magadnak. Ha nem vagy megelégedve a Media Playerrel akkor inkább halgass. Kedves kérdező igaz kicsit furmányos a megoldás, de a következő.


Válts teljes képernyős módba (Alt+Enter)

Jobb klikk a filmre

A felbukkanó menüben menj a "hang és szinkronnyelvek" sorra.

Klikk az "alapértelmezés..." parancsra

Majd itt klikklej a Beszéd nyelve: sor alá és válaszd ki a neked megfelelő nyelvet.


Sajna csak teljes képernyős módban lehet előhívni.

2010. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a gondom, hogy itt kerestem a megoldást.

Nálam a kulcsszó az "Alapértelmezett" volt, ugyanis hiába raktam teljes képernyőre a filmet, "hang és szinkronnyelvek" sor nem volt.

Akár kicsi a nézet akár nagy jobb egérnél olyan találunk, hogy "Dalszövegek és feliratok" legalábbis az én verziómnál... és itt jött az "Alapértelmezett"! Arra rámentem, és megjelent a beszéd nyelve, átállítottam magyarra, elindítottam újra a media playert, és magyar lett :) Remélem segít majd valakinek ez a megoldás is.

2017. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bocsánat! az előzőben elírtam! Nem az volt a gondom, hogy itt kerestem :) Ez volt a gondom és itt kerestem a megoldást!
2017. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!