Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges 2vel korábbi...

Lehetséges 2vel korábbi windows visszaállítása?

Figyelt kérdés
Jelenleg windows 10 home 1909 van nekem, ha win 10 20H2-re akarom frissíteni a laptopomat akkor a touchpad mindig elszáll, eltűnik még a beállítások közül is hiába próbálom orvosolni, ezért már jó ideje letiltom mindig a frissítéseket. De mi van ha a win 11-el már nem tűnne el? De ahhoz h win 11 legyen előtte frissítenem kell a 20h2-es verziót és csak utána tudom azt tovább frissíteni 11-re. Ugyebár ha egy win verzió nem jön be akkor van 30 napod visszaállítani egy korábbit, és ha a win 11-el se javulna meg a touchpad akkor visszatudom állítani majd, a kettővel korábbi, vagyis a home 1909-es verziót?

2022. márc. 5. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szükséges 20H2, egyből frissíthetsz 11-re. Milyen laptopról van szó egyébként? Lehet, hogy egy egyszerű illesztőprogram frissítéssel vagy újra telepítéssel megoldható lenne a probléma.


Innen töltheted le a Windows 11 telepítőjét:

[link]

Windows 11 telepítési segédlet > Frissítheted a rendszert, ha szeretnéd, kiválaszthatod, hogy az összes adatod megmaradjon, gondolom ez a cél.

2022. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt a lehetőséget, de azt írja h minimum win 10 2004-es vagy újabb verziónak kell lennie a gépen.... szóval ígyis úgyis 2x kéne frissítenem h win 11 legyen
2022. márc. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!