Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop photo manipulation...

Photoshop photo manipulation oktatóanyag magyar nyelven?

Figyelt kérdés

azzal szeretném kezdeni, hogy lehet elrontottam a kategóriát, de nem volt jobb ötletem. Szóval, vannak angolul azok a videók, amiben oktatnak a photo manipulationról, és megértem őket, de 1-2 videót jó lenne látni magyarul is. Van valahol ilyen oktatóanyag? (youtuben nem találtam)

Előre is köszönöm a segítséget.



2022. márc. 5. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
beírod youtube-ba, hogy photoshop alapok. Millió találat, mind magyar photoshop oktató anyag. A fotó manipuláció kb lefedi az egész photoshop lényegét. Mást kell alkalmazni, ha retusálni akarsz, vagy ha montázsolni több képet stb. Ha megvannak az ismereteid, gyakorlatilag bármit megtudsz csinálni ps-ben, ha meg valami nem megy egy konkrét ok miatt, arra már jobban rá tudsz keresni specifikusan. (pl tudod, hogy ki kell jelölni egy adott színt az egész képen, de nem tudod hogy kell gyorsan megoldani).
2022. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!