Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazásokat használt...

Milyen alkalmazásokat használtok windows 10-re? Melyek a leghasznosabbak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 07:47
1 2
 1/14 Alex Fly ***** válasza:
TCUP
2022. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Office csomag, Google Chrome, VLC ès egy Auto Shutdown nevű progi ami egy megadott időpontban kikapcsolja a gèpet.
2022. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Böngésző. (Edge, Chrome)

Ezzel lehet a legtöbb dolgot megcsinálni ha van interneted is. Még az office-t is helyettesítheti.

2022. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Munkára, hobbyra, vagy otthon amikor pihenek és szórakozok?


Az Office csomagon és a WEB böngészőkön kívül:


Munkára: Autocad, egy gyártó specifikus fejlesztő rendszer PLC-hez

Hobbyra: KiCAD, FreeCAD, Fusion 360 (free verzió)

Pihenés, játék: főleg weben sodoku, youtube videók

2022. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Takysoft ***** válasza:

Első körben a Updater-t futtatom, ami Win11-et csinál belőle.


Amúgy pedig az első és legfontosabb app, ami nélkül hajlandó se vagyok windows-hoz nyúlni, az a Total Commander.


Total Commander nélkül egy gép kb használhatatlan számomra.


Munkára: Windows Terminal + Gitbash (előbbi alapból benne van a Win10-ben), illetve VS Code. A többi projektfüggő. Bár jellemzően Docker meg Git mindig kell. Egy jó difftool se árt, de nekem nincs konkrét kedvencem.

WinSCP, Putty is mindig vannak a gépen.

Ha tehetek, kerülöm... de sokszor nem úszom meg az Outlook-ot meg a Citrixet se :S (Word, Excel hasonlóképp, de szerencsére nem olyan munkakörben vagyok :D )


Otthon:

Videóra: Tudom, hogy a VLC jobb, meg van is a gépen, de megszoktam azt a fránya GomPlayert :D

Zenére: Spotify

Játékra: Steam, Epic, Origin, meg a Ubi-nak a launchere, de az félelvente nevet vált, nemtom, hogy hívják most :D


Böngészésre Chrome. (meg Firefox meg Brave is van fent, de az elmentett vackaim miatt javarészt chrome)


Kevésbé sűrűn használt, de iszonyú hazsnos tool az MkvToolNix (gaui-jaival együtt) meg a HandBrake.

Előbbi egy container manager, utóbbi egy converter videókhoz. Zseniális tool mindkettő.


Cheat Engine.... ebbe ne menjünk bele :D


Ja meg a Messenger desktop app. De ezt speciel annyira nem imádom...


Ezek jutnak eszembe.

2022. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Outlook,Firefox word excel

Kb ennyi a többi Linux inkább.

2022. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Eszerint linuxra nincs rendes böngésző? Se email kliens se táblázatkezelő? 😧
2022. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Mutass linuxra normális! táblázatkezelőt, a libreoffice (openoffice) nem az. Nem kompatibilis teljesen az excellel, és ha az ügyfelek nagy része excelezik kell a 100%-os kompatibilitás. És egy csomó minden az excelben kényelmesebb. Még messze van tőle minden más linuxos alternatíva.
2022. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Calc a Libreoffice táblázatkezelő neve. És nem egészen kompatibilis az Excellel. A többi igen, de ez nem.
2022. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Chrome, Firefox, Edge, Foxit Reader, VLC, Libreoffice, PicPack (beillesztve a Paintba), Winrar stb.
2022. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!