Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent lemez megtelt-et ír...

Utorrent lemez megtelt-et ír ki alul és nem lehet letölteni! Nem tudom már mit lehetne kezdeni ezzel. Valaki?

Figyelt kérdés

Egyszer csak lemez megtelt és mindig lelassul egybe a letöltés is mihelyst " Lemez megtelt 100% " lesz..

Kezdem azzal,hogy: Igen van hely a gépen,nem kevés.. Letöltés alatt nem megyek bele a mappába ahova töltődik le az adott cucc.

Nem tudom már mit kellene csinálni.Valaki tud valami beállítást rá?


2010. szept. 12. 22:44
 1/10 anonim válasza:

Márpedig az a lemez megtelt!

A torrent kliensedben a beállításoknál nézd meg, hogy hol vannak az aktív letöltések, hova kerülnek a kész (letöltött) anyagok. Szerintem errefelé lesz a hiba ...

Illetve: ha torrenten belülről törölsz anyagot, akkor azután a Lomtárat is ürítened kell.

Hajrá!

2010. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de nem vagyok hülye..
2010. szept. 12. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Vírusellenőrzést csináltál már? Mert gyanúsan arra utal ez a hibaüzenet.
2010. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma raktam újra a gépet.. Vírus meg nincs.
2010. szept. 12. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak tipp:

Nem foglal le valami program, vagy akár a rendszer előre bizonyos tárhelyet magának, ahova nem tudsz írni?

Próbálj meg mást másolni fel a lemezre valahonnan (pl egy filmet dvd-ről), ha a sima másolás megy, akkor a utorrent beállításaiban lesz a hiba.

2010. szept. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sima másolás megy,mindig ment. Utorrent vacakol..
2010. szept. 13. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik komment nagyobb baromság, mint a másik...


Nem a lemez telt meg, hanem a lemezírási cache, amit optionsben feljebbhúzhatsz az alap 16 megáról sokkal többre. Options / Preferences / Advanced - Disk Cache. Írj be annyit, amennyit engednél neki, hogy a memóriából zabáljon.

2010. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen én már azt is csináltam,mert halottam arról is.De minél többet írok akkor is ez van.. És le is fogja a gépet bizonyos szinten már.

Érdekes valamikor nincs ilyen baja.. Mióta Digi netem,nagyobb netem van előjön ez ha nem más :D


Köszi a válaszokat :)

2010. szept. 13. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy defrag nem ártana a winyónak, mert írni biztosan gyorsabban tud, mint ahogy töltesz, csak ha le-fel ugrál a fej, akkor az elérési idő növekedése miatt úgy lassul az írási sebesség.
2010. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már az is meg volt
2010. szept. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!