Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elveszett a spotify fiókom?

Elveszett a spotify fiókom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban dőlt össze a spotify egy időre. Én ebből csak másnap érzékeltem bármit is amikor feltűnt hogy kéri hogy jelentkezzek be. Na én ezt meg is tettem de arra lettem figyelmes hogy eltűnt az összes addigi zeném,albumom,mindenem 🥲 és az előfizetésem is (amit természetesen éppen egy nappal előtte vontak le). Mással megtörtént ez? Valaki tudja mitévő legyek most hogy tudnám vissza szerezni? Nagyon kétségbe estem most…

2022. márc. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A support mit mondott?
2022. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat figyelj konkrétan semmit. Egy hiba üzenetet nem kaptam de még egy hivatalos posztot sem raktak ki hogy történt volna egy ilyen egyáltalán. Az van hogy nem számolnak ilyen hibával. Nincs ilyen ilyen nem történik. Így fogalmam sincs mit kéne tennem
2022. márc. 10. 19:42
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiókom vissza állt az eredeti “alap állapotába” aztán cső”
2022. márc. 10. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy ne válaszoltak volna (még ha humbug módon is). Mit írtál nekik?
2022. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, sikerult megoldani? velem most tortent ugyan ez.:/
2022. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!