Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógéphez értő emberek.Úgy...

Számítógéphez értő emberek.Úgy szeretnék megírni egy levelet mintha írógéppel lenne írva,és utána kinyomtatni.Megoldható ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudjuk ez mit jelent.
2022. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Courier New a betűtípus, de ezen felül egy modern nyomtatás nem fogja szimulálni a festék fizikai papírra ütését.
2022. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es Válaszoló.Egy hivatal részére levelet kell írnom.Tegnap beszéltem velük,hogy rendben írógéppel megírom.De mivel nem minden gomb működik,nem tudom teljesíteni amit mondtam.Én meg szeretem betartani a szavamat.HA AZ MONDOM,HOGY ÍRÓGÉPEL ÍROK,AKKOR OLYAN LEGYEN.
2022. márc. 11. 07:42
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es Hálásan köszönöm szépen a segítségedet.
2022. márc. 11. 07:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A marketplace-en annyi mechanikus írógépet találsz fillérekért, hogy múzeumot is nyithatnál.
2022. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Pont hogy nem tartod be a szavad ÉS MÉG KIABÁLSZ IS. Teljesen felesleges volt írógépet emlegetni, talán már el is felejtették, vagy nem az fogja olvasni, akivel beszéltél. Az írógépes betűtípusok is közismertek, ráadásul az otthoni írógépek írásképe nem volt túl szép, azonnal lehet látni, hogy ez sima szövegszerkesztővel készült, nem írógéppel.
2022. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Hány évesnek tetszik lenni?

Írógépet 30-40 éve nem használnak sehol.

2022. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy szeretnék megírni egy levelet mintha írógéppel lenne írva"


"Tegnap beszéltem velük,hogy rendben írógéppel megírom."


"Én meg szeretem betartani a szavamat"


Akkor legyél hű az elveidhez és vegyél egy működő írógépet.

2022. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És miért mondtad hogy irogepet használsz, ha azt tudtad hogy nem működik?

Nem mintha a hivatalban lévőket annyira érdekelne hogy mivel lett megirva a papír...

2022. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És szerinted egy hivatalban mennyire sz@rnak bele, hogy te mivel írod meg azt a levelet, akármit igértél is? Miért nem azt igérted, hogy kézzel írod? Akkor nem lenne probléma. Egyébként ahogy javasolták Courir New a betűtípus, de egy hozzá nem értő is azonnal megmondja, hogy nem írógéppel van írva, hanem nyomtatva lett.

De ha ragaszkodsz hozzá vegyél egyet:

[link]

[link]

2022. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!