Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes váltani Win 11 - re?

Érdemes váltani Win 11 - re?

Figyelt kérdés
Látom már jócskán jönnek a 11 - el kapcsolatos kérdések, és érdekelne hogy ki mit használ? Nem csak játék miatt, hanem úgy általában is melyik a jobb szerintetek? Netezés, multimédiás tartalom miatt is. Én úgy vettem észre, hogy lassabb és több ramot kajál, még nem győzött meg, vissza tettem a 10 - et.

2022. márc. 13. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Windows 10
Windows 11
Windows Egyéb
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Windows 10-et használok, de a Windows 11 néhány új funkciója eléggé meggyőzött, egyelőre viszont nem határoztam el magam a frissítés mellett.
2022. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem váltanék.
2022. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én 11-et használok már egy pár hónapja. Nincs sok különbség a 10 és 11 között. Sőt volt eddig pár dolog ami kifejezetten idegesített a 11-el kapcsolatban (pl második monitor tálcáján nem volt óra). Szerencsére már kijavították illetve fejlesztgetik. Szerintem ha van rá időd frissítsd le nyugodtan. De nagy különbséget ne várj.
2022. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!