Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7: Hogyan lehet eltüntetni...

Win7: Hogyan lehet eltüntetni a parancsikonoknál a "parancsikonja" szót?

Figyelt kérdés

Bal oldalt "Downloads parancsikonja": [link]

Win XP-n nem csinál ilyet.



2022. márc. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Átnevezed arra, amire akarod.
2022. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden új parancsikonnál odateszi. Felesleges munkák sokaságát nem szeretném végezni. Egyszeri beállításra van szükségem, ami ha a win7 készítői logikusak voltak, akkor amit beletettek, azt el is lehet távolítani 1 beállítással.
2022. márc. 13. 19:33
 3/8 CspCsj ***** válasza:
2022. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Magyarul kerestem google-nt, de úgy nem találtam.

2022. márc. 14. 00:09
 5/8 A kérdező kommentje:

Kiegészítem / Átírom:

Köszönöm szépen!

Magyarul kerestem google-nt, de úgy nem találtam, ezért tettem fel itt a kérdést. Igyekszem majd az angolul való keresés elsajátítására is.

2022. márc. 14. 00:10
 6/8 A kérdező kommentje:
*google-n
2022. márc. 14. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen, felesleges munkák sokasága... Érdemes lenne egy statisztikát vezetni róla, hogy életedben összesen mennyi időt töltesz parancsikonok átnevezésével. :d
2022. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az idő a fontos, hanem az, hogy zavar (szúrja a szemem), ezáltal kizökkent az adott feladatból / gondolatból. Mindenki máshogy működik. Ezt kell tudni megérteni. A megértésnek is van egy tudománya, ami azon alapszik, hogy elfogadom a másik ember szavait. Vannak emberek, akik érzékenyek például a frontokra, érzik, tudják, hogy jönnek a frontok. Hideg vagy meleg, azt is érzik. Persze fájdalommal és koncentráció vesztéssel jár. Hogy milyen érzés? Fogalmam sincs, mert sose tapasztaltam. Ez viszont nem azt jelenti, hogy ők valóságosan ne éreznék. Tehát: különbözünk - ezt kell megértened.
2022. márc. 14. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!