Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kéne nekem, egy olyan program...

Kéne nekem, egy olyan program amivel vissza tudom hozni a képeket a Digitális fényképezőmre! Nem tudtok olyan progit, Le esetleg hogy hol lehet le tölteni?

Figyelt kérdés
HEELP!!!
2010. szept. 13. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem is kell telepíteni [link] (mély vizsgálatot engedélyezd az adott meghajtón)

Viszont a kártyát kártyaolvasóba tenném, úgy mentenék, bár lehet müxik gépen keresztül is...úgy még nem csináltam. Amit talál, azt másik meghajtóra mentsd!

2010. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

célszoftver:

sd-card-data-restore-software-2.0

SD kártya törölt fájl visszaállító

Ez a program azt tudja aminek hívják: visszaállítja a törölt fájlokat az SD kártyán.

a telepítő fájl, csak 1,461 KB


*****

klikk a Download Now gombra, majd kivárni a visszaszámlálást, (20 second) és klikk a a megjelenő Download file now gombra. majd, Mentés! szg. mappába

rarpass, csak begépelve! fogadja el: djrepce.tvn.hu


az oldal állandóan tulterhelt, ezért nagyon lassan tölt be, várd ki türelmesen!

(kb.1-2 perc)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha előtte Format-áltam az SD kártyám, akk is vissza hozható?
2010. szept. 13. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszahozhato barmi, ha formataltad is csak a lenyeg hogy azota nem lett rairva uj kep vagy akarmi.
2010. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak, az a baj, h én már tettem rá uj képt :S . . . És ha ujra formatálom, akk az előzőket, nem szerezhetem vissza?
2010. szept. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!