Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint alatt nem tudom...

Linux Mint alatt nem tudom használni a Google Drive-ot, mert azt mondja, hogy frissítsem a böngészőt. De hogyan kell a böngészőt frissíteni?

Figyelt kérdés

És a Linux mintet lehet úgy frissíteni, hogy minden megmarad benne? Vagy az egészet ilyenkor újra kell telepíteni és mindent lementeni?

És egyáltalán hogyan tudom megnézni, hogy hányas LinuxMint van most a gépen, mert sehol nem látom.



2022. márc. 15. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Cinnamonos Minted van, akkor a Rendszerbeállítások -> Rendszerinformáció alatt megtalálod a verziószámot.
2022. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És frissíteni hogyan lehet a böngészőt? Vagy az egész rendszert?
2022. márc. 15. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:

a tálcán van egy pajzs ikon általában, arra rányomva feljön egy ablak, ahol elvégezhetett a frissítést


[link]


illetve ha régebbi linux mint-ed van, akkor ha jól emlékszek a Szerkesztés menüpont alatt megjelenik, hogy válts az X-ról Y verzióra


normális esettben nem kell semmit csinálni, simán végig megy

2022. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az mindent frissít? Nem lehet csak a böngészőt?
2022. márc. 15. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
de lehet csak azt, ott a Frissítés oszlopban tudod be/ki pipálni a dolgokat
2022. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre frissítettem, de nem segített semmit. Chromium van rajta, a Google meg azt írja hogy Chrome99 a legfrisebb, de nekem frissítés után 65-ös van. Akkpr ezek szerint nem frissített mégse? Hogyan lehetne frissíteni? Vagy más böngészőt tudnék használni? A Szoftverek között nem találtam semmi mást. Külön hogyan lehet telepíteni bármit is Linuxra?
2022. márc. 15. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

linux mint 20.3 alatt tuti, hogy 99-es van, mindenesetre letudod szedni az eredeti google-chrome-ot: [link]

a .deb (debian/ubuntu) verziót

majd dupla klikk rá és a felugró ablakon Csomag telepítése

2022. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
51%
A chromium fejlesztése levált a chrome-éról. Sajnos kénytelen leszel chrome-ra váltani.
2022. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!