Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell Latitude D410-re lehet...

Dell Latitude D410-re lehet Linux Mint-et usb-ről telepíteni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2022. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár én csak 420-as meg 430-as laptopra telepítettem eddig.
2022. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi ennek a módja, hogyan találom meg? Túl nagy mai modern pindrive nem jó, valami régi kell hozzá?
2022. márc. 16. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki kell írni a Linuxot valamilyen programmal (pl. Rufus) és be kell bootolni róla mondjuk úgy, hogy a gépen nyomkodod a boot menu gombját indítás közben. Általában ESC, F10 vagy F12 szokott lenni.
2022. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én LiLi-t szoktam használni, eddig tökmindegy volt hogy milyen pendrive. Bedugod a pendrive-ot, bekapcsolod a gépet, F12-t nyomsz (a megfelelő pillanatban ;) kiválasztod a pendriveot a boot menüből, oszt mehet a buli.
2022. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De valami speciális módon kell kiírni, ha jól tudom, nem? Particionálás, fájlrendszer nem lényeges?
2022. márc. 17. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kell hozzá program, mert az fogja neked speciális módon kiírni.
2022. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Etcher nevű program erre való, oprendszerfüggetlen. Én mindig ezt használom bootolható pendrive készítésére, nekem bevált. Nagyon egyszerű a kezelése.


[link]

2022. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!