Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Originbe nem tudok visszatelep...

Originbe nem tudok visszatelepíteni eredeti lemezes játékot, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Régi lemezes játék? Originbe nem is lehet! Ha megvan a játék doboza és CD kulcsa reggelheted Originbe. És akkor azon keresztül telepítheted.

De pontosabb leírás jó lenne a hibáról, mert elég sok a válasznál a "ha..."

2022. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Need for speed, aminek nem volt alcíme, beírom a kódot, felismeri, és azt írja ki hogy ezt a kódot már felhasználták
2022. márc. 17. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. vagy használtan vetted a játékot és valaki már reggelte (már 2009-ben is lehetett kulcsot reggelni a primitív EA Download Managerhez)

2. Ha új játék esetleg te regisztráltad már valamikor, nekem 15 éve egy EA fiókom van, de tapasztaltam hogy sok embernek néha több is akad és el is felejti.


Ha jó az angolod még felveheted a kapcsolatot a supporttal.

2022. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdő szintü az angolom, de nem lesz más megoldás, mert eredeti bolti a játék, én csomagoltam ki, és csak 1 origin fiókom volt, annyi történt hogy letöröltem mert kellett a hely a gépen, és nem bírom újra feltelepíteni
2022. márc. 17. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak egy kérdésem maradt: ha belépsz Originbe látod a játékot a My Games-ben? Ha igen, akkor le kell tud tölteni. Kulcsot többet nem kell használnod ha aktiváltad a játékot.
2022. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem látom a my gamesbe, de azt se tudom miért, a frissítések előtt régen olyan volt hogy halványabb lett az ikonja a nem telepítettnek, de most egyáltalán nem látom közte
2022. márc. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!