Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt megoldani (GTA...

Hogy lehet ezt megoldani (GTA 3, többi lent)?

Figyelt kérdés

Hogy lehet azt elérni, hogy a GTA 3 játék közben ne a CD-ről olvassa az adatot? Valami olyan megoldás kellene, mint pl. ahogy a Vice City van megoldva, hogy feltelepíti az egész stuffot, és csak egy CD-check-et csinál az elején, aztán mindent a HDD-ről olvas.


U.I.: Ha lehet, akkor első körben szeretnék más megoldást, mint a NOCD Patch.


Köszi.


2010. szept. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A Steam-es verziónál nincs gond a lemezzel

[link]

2010. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem viszont a lemezes verzió van meg, amellé nem venném meg a Steam-eset is :)
2010. szept. 13. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
A játék telepítésénél a Full Install gombot nyomod meg (vagy hasonlót). Ekkor is fog kelleni a CD a játék elindításához, de az adatokat nem a CDről fogja olvasni. (Persze csak akkor, ha eredeti a játék.)
2010. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában, amiből van steam-es változat, azt regisztrálni lehet a rendszerben, csatolódik a profilodhoz, és letöltheted. Legalábbis én így tudom. Nem tudom ,hogy ezt ilyen régi játéknál is meg lehet-e csinálni.
2010. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:01


Igen, ez jutott eszembe nekem is rögtön, de sajnos a GTA3-ban nincs választási lehetőség, csak a Vice City-ben, meg azutáni játékokban. Azért megnézem még egyszer, bár amikor csak lehet, mindig a full installt szoktam választani, pont ilyen dolgok elkerülése érdekében. Ja, eredeti. Ha nem az lenne, csinálnék róla egy klónt, aztán be a Daemon-ba, és olvashatja a CD-t, mert az úgyis a HDD-n volna.

Köszönöm a választ.



A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:22


Kellemes lenne, ha tényleg így működne, mármint úgy, hogy le is tölthetem, amit beregisztrálok Steamen, de szerintem ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Főleg, hogy ehhez még kódot sem adtak, nem is kéri telepítésnél. Mindenesetre meg fogom próbálni.

Köszönöm neked is a választ.

2010. szept. 14. 15:31
 6/7 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam. Sem full install lehetőség nincs a telepítés során, sem pedig a Steam-ről nem lehet letölteni, vagy legalábbis nem találtam meg a lehetőséget.

Köszönöm a tippeket.

2010. szept. 14. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást. Akinek még ilyen gondja van, az töltse le a GTA3 1.1 patch-et innen:

[link]

majd másolja föl a PLAY CD Audio mappájából a fájlokat (mindet) a játék Audio mappájába, és kész, máris a merevlemezről olvassa az audio-anyagot. Megjegyzem, az indításkor történő CD-check nem kerül eltávolításra ezzel a módosítással, de legalább játék közben nem a CD-t olvassa.

2010. szept. 17. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!