Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a gépemre a...

Feltelepítettem a gépemre a qBittorrent v4.2.5 programot?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem egy e-könyvet (766,9 KiB méretű) pdf formátumban az ncore oldaláról. Aki ismeri ezt az oldalt, az tudja, hogy amit letöltünk, azt vissza is kell tölteni. Nekem viszont nem igen akarja visszatölteni, vagyis borzasztó lassan. A programban állítani kell valamit? A feltöltési sebesség 0B/s-en van. De ezt is hiába állítom át, nem történik semmi.

Vagy a gépemmel lehet a gond? Habár 1 hete vettem.

Vagy a net lassú?

Vagy a program nem jó?

Ha tudna valaki tanácsot adni, azt megköszönném!



2022. márc. 18. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel.
2022. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy akkor töltesz csak, ha valaki szedi le azt, ami neked le van töltve és eloszlik a feltöltési sebesség. Pl egy 60gigás dolognál nem te fogod egyedül vissza tölteni, hanem ha valaki másnak is le van töltve közösen töltitek visszafele. Így neked is jobb és annak is aki letölti.

Ha nem tölti lefele senki azt amit te letöltöttél, akkor nem is tudod vissza tölteni, ilyenkor van az, hogy csak készenlétben állsz. Ez általában ilyen 40-48 óra körül szokott lenni. Ha fut a torrent program, akkor ez az idő csökken. Lényegében ez az ami számít. Sőt, igazából csak ez az időkorlát számít, a feltöltött adat mennyiséget, meg ebből számolja le százalékosan.


Neked semmit nem kell állítani, jó úgy minden ahogy van, semmi dolgod nincs vele. Csak senki nem tölti le így nincs feltöltés. Nyugi.

(Elsőnek én is paráztam amúgy, de el lett ez magyarázva)

2022. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A seed idő számít, amit az aktivitás-nál tudsz megnézni. Ott szépen fogy az idő, ami 48 óráról indul. Tőlem szinte soha semmit sem töltött vissza, függ a sávszélességtől azt hiszem.

WIKI-ben: Hit'n'Run ott olvashatsz erről.

2022. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs, aki letöltse.
2022. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Nem kell visszatölteni, csak seedben lenni. Visszatölteni eleve képtelenség lenne mindent amikor sokan seed szervert használnak.
2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.4.1 az aktuális verzió.

Ne használj elavult 2 éves szoftvert.

2022. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 18. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell neked semmit visszatölteni. Ha kiírja hogy seed, akkor tölti magától.
2022. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!