Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy a gépem...

Miért van az hogy a gépem minden hová az Adobe Flash Player programot kéri és egyszerűen nem tudom telepíteni . Mi lehet a gond rossz a gépem? Mert nagyon sok mindent ez miatt nemtudok csinálni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a géped a rossz,hanem az Adobe progi telepítése lett agyonbonyolítva. Sokan küszködnek ezzel a buta Adobeval ,általában a legtöbbször nem zárják be a Firefoxot és az a baj.
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hajjaj.. most írom le sokadszor. Tehát: töröld le a Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezéseiben a régi Adobe Flash Playert. Aztán innen kell letölteni: [link]

Ez kell a Firefox, Opera, Safari böngészőhöz. (IE-hez más kell). Different operating system or browse? Megjelölöd az operációs rendszert, ami a gépeden van. Aztán Agree and install now-ra kattintsál. Letöltöd az Asztalra, bezárod a böngészőt. Mindezt megosztott jogosultságnál Rendszergazdai oldalon kell megtenni.

2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
amikor a vezérlőpultban le akarom törölni az Adobe flast playert akor ezt írja ki nekem:This program will remove Adobe Flash Player from your computer! és akkor ad két lehetőséget az egyik a Quit a másik az uninstall és akármire kattintok semmit nem csinál ez a gond!!!!Sajna nem nagyon értem!!!Köszi hogy segítesz
2010. szept. 13. 22:14
 5/14 A kérdező kommentje:
jaj és amikor rákattintok az uninstallra akkor azt írja ki hogy The installer will automatically continue when these conflicting applications are closed:
2010. szept. 13. 22:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Futtasd le a virusirtót, valami gond van.
2010. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vírus probléma ez.
2010. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs nyitva a böngésződ mikor törölni akarod?

Annyira nem fontos törölni amúgy, csak próbáld telepíteni az újat!

Innen sem sikerült telepíteni? >>> [link]

2010. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi jó lett nem volt bezárva az msn em meg az operám!!!!Nagyon köszönöm !!!!!!!!!
2010. szept. 14. 10:52
 10/14 A kérdező kommentje:
ezért nemtudtam az iwre sem feltenni képet már annyit szenvedtem köszönöm nagyon örülök neki hogy sikerült meg hogy segítettetek
2010. szept. 14. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!