Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Található itt segítőkész...

Található itt segítőkész SPSS-szakértő?

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem, többi privátban.
2022. márc. 18. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővebben? Melyik területen? Mert az SPSS igen nagy. Egy pár részét ismerem, de nem az egészet.
2022. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni szerintem én is.
2022. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek!! Likert-skálákkal gyűjtöttem adatokat, mennyire értenek egyet ezzel-azzal 1-től 5-ig. Szeretnék valami érdekes összefüggést kimutatni az adatokból, ha lehet. Viszont mivel ezek diszkrét változóértékek, nem lehet regressziót. Kereszttáblát meg azért nem merek, mert ez magas mérési szintű, nem? Mivel intervallumskála... bár vhol meg ordinálisnak írják. Kicsit kétségbe vagyok esve
2022. márc. 19. 11:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Korrelációanalízisre is gondoltam, de nem tudom, mi hozzá a kritérium. Mármint a mérési szintek meg változóértékek terén.
2022. márc. 19. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán SPSS specifikus. Ez mat.stat. kérdés inkább. De írj szívesen segítek.
2022. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindjárt írok nektek🤩
2022. márc. 20. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!