Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan válhatnék sikeres...

Hogyan válhatnék sikeres E-sprortolóvá, hogy meg is tudjak élni belőle?

Figyelt kérdés

Leginkább a verekedős játékokban vagyok otthon: Mortal Kombat, Tekken, Street Fighter. Ezeket már több mint 20 éve nyüstölöm és eléggé profivá váltam bennük. Online elég jók a helyezéseim ezekben a játékokban, magas rangban vagyok. Hogyan lehetnék profi versenyző?


Szoktam nézni külföldi profi bajnokságokat Youtube-on és hát ők már azért nagyon profi szinten tolják, nem tudom velük mennyire tudnám állni a versenyt, de azért megpróbálnám. Hol lehet ilyesmire jelentkezni?



2022. márc. 19. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

hát kezdésnek mehetsz szponzor nélkül, aztán ha ott valaki lát benned fantáziát, akkor támogat


kereshetsz kisebb versenyeket kezdésnek

2022. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Almodik a nyomor.

Ennyi idoson lehetne tobb eszed, mondom szinten 20+ ev gamer tapasztalattal.

2022. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá képességed, akkor rengeteg edzéssel.
2022. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 év alatt nem sikerült még rájönnöd hol szervezik a versenyeket? Nem úgy hangzik, hogy tényleg profi körökben lenne a helyed...
2022. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Meg mondom őszintén sokáig annyira nem is érdekelt ez a téma. Fiatal koromban még teljesen hihetetlenek számított, hogy játszással is lehet pénzt keresni, most meg már mindennapossá vált, hogy sokan keresnek pénzt gameplay videózással illetve streameléssel. A versenyzés ötlete igazából csak pár éve jutott eszembe és azt se csak a pénzért csinálnám, hanem szeretném megméretni magam.
2022. márc. 21. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A the vr-nak írsz akkor lehet segítenek, mert ők mozognak ilyen körökben.
febr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!