Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office bug orvoslása?

Microsoft Office bug orvoslása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régiben vásároltam egy gépet, amin Windows 11 van és akadt némi problémám, leginkább az a fő ok, hogy nem igen volt a kezemben XP óta semmi ehhez köthető.

Az a problémám, hogy ha megpróbálok belépni bármelyik Office alkalmazásba és megkísérellek egy bejelentkezést az egyetemi accountomba (Microsoft account) akkor észleli, hogy valid (megadtam rosszat is akkor errort dobott), de nem igazán dobja fel a további belépési modulokat, ami azért szomorú mert egy bizonyos időpont után, ha nem aktiválom akkor fenyeget, hogy elveszíti a képességeinek jó részét (persze online is tudom szerkeszteni, ott egyébként minden gond nélkül megy, csak így kényelmesebb lenne).

Egyébként kipróbáltam googlizni, de nem jártam sikerrel (csupa triviális dolgot ír a microsoft "helpdesk",amiket magamtól is megtettem már..)



2022. márc. 19. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos... attól, hogy egyetemista vagy, még nem tilos magyarul, és érthetően kifejezned magad!

Milyen további belépési modulokra gondolsz? Be kell jelentkezni egy olyan Microsoft fiókkal, amihez tartozik Office 365 előfizetés, és készen van.

Ha nem megy, akkor javaslom, a géphez alapból telepített Office-t töröld le, lépj be a portal.office.com-on, és az ott található telepítőt töltsd le!

Egyébként hatalmas nagy zárójelben mondom, hogy létezik még fél tucat irodai programcsomag, amik ingyenesek, és többségük hasonló (vagy magasabb) szinten áll, mint a Microsoft Office.

2022. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Igyekszem akkor érthetőbben kifejezni ( nem "hencegésből" írtam, hogy egyetemista, nem mintha ha az lenne, az iskolai fiókra értettem).

Az a probléma röviden: Belépek bármelyik office alkalmazásba ezután rányomok a "bejelentkezés" fülre, majd bejön egy rész, ahol megkell adnom a microsoft accountos e-mail címemet, ezt meg is teszem, miután ezt megadtam helyesen, nem történik semmi (azért annál több, eltűnik az ablak és kéri az aktiválást alias kezdődik a procedúra újra).

2022. márc. 19. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bug lesz ez, hanem valószínűleg nem kapcsolódik érvényes Office aktiváció az accountodhoz.

Első körben én belépnék az office.com-ra, és ott megnézném, hogy milyen érvényes előfizetéseim vannak (jobb felső sarok profilkép -> Fiók megtekintése). Ezután megnézném, hogy felajánlja-e az Office appok letöltését, ha igen, akkor azt letölteném, a jelenlegi Office-t eltávolítanám és feltelepíteném, amit letöltöttem.

Egyébként biztosan van az egyetemen rendszergazda, beszélj velük.

2022. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Balázs!

Ez megoldotta.

2022. márc. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!