Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell ahhoz,...

Milyen program kell ahhoz, hogy laptop-on használni tudjam a Wi-Fi-t?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek ehhez, ez még új nekem. Azt sem tudom biztosan, hogy van-e benne, de ha minden igaz akkor van. Olyan program kéne ami megtalálja az elérhető hálózatokat és aztán tudok hozzá csatlakozni. Lehet butaságot kérdeztem és nem is kell hozzá.
2010. szept. 13. 19:24
 1/9 anonim válasza:
Ha van benne akkor elvileg nem kéne hogy kelljen hozzá külön program (win7-nél sztem tuti hogy nem kell) ha kell és van is a gépben akkor a gép weboldalán fent lesz, ha nincs a gépben és még akkor is kéne a wifi akkor lehet venni USB-s wifi adó-vevőket amikhez adnak programot
2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokkal konkrétabb válaszokat is kaphatnál ,ha megírnád a géped paramétereit.
2010. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem telpitsd fel a laptophoz kapott drivert vagy tölts le egyet (drivert) konkrétan nem tudok adni mert nem tudom milyen van benne amugy a hálozati kapcsolatoknál adj hozzá vezeték nélküit és ott már tudsz keresni :)
2010. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha nem kell progi hozzá akkor, hol tudom megnézni az elérhető hálózatok listáját? Meg a laptokokon nincs a wifinek egy külön gombja?


Sajnos nincs itt nálam így nem tudom elmondani a paramétereit. Kb 2 éves lenovo.

2010. szept. 13. 19:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Ott mintha néztem volna már, de nem volt lista. Lehet nincs is wifi benne...
2010. szept. 13. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
A Start menűben > Vezérlőpult > keress olyat, hogy "hálózat beállítása varázsló"
2010. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnézem majd.


Köszi mindenkinek!

2010. szept. 13. 20:01
 8/9 anonim válasza:
a laptopokon általában van egy funkció gomb (Fn) gyakran külön szinnel van megjelölve a billentyűzeten, ugyan ilyen szinnel vannak bejelölve az ehez tartozó lehetőségek hangerő stbm ott kell lenni a Wifinek is ha ilyen verzio.
2010. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, meg az elején is van egy kapcsoló amivel be lehet kapcsolni.


Köszönöm szépen!

2010. szept. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!