Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a procreateben új...

Hogyan kell a procreateben új ecseteket letölteni? (Több lent)

Figyelt kérdés

Utánanéztem már párszor, de az a baj, hogy most töltöttem csak le az alkalmazást, és amikor írják hogy ide meg oda lépjek be, akkor nemtudom melyik az.

Esetleg lépésről lépésre valaki le tudja írni nekem, onnantól hogy egyáltalán az ecseteket honnan töltsem le? Azt nagyon nagyon megköszönném!!



2022. márc. 24. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Általánosságban google-ben tudsz keresni, mert tényleg annyiféle ilyen oldal van, hogy lehetetlen felsorolni. A magasabb minőségű ecsetek fizetősek, nem egy ökör ára, de érthetően a hobbi művészek nembiztos, hogy ki akarnak fizetni 4-5e forintot.

Sok ingyenes is van, ezeket az iPad-eden letöltöd, bekerül a Fájlok alkalmazásba, általában egy .zip formátumban. Arra ráböksz, akkor ki fog csomagolódni. Megfelezed a képernyőd, egyik oldalra a fájlok, másikra a procreate, procreateben megnyitsz egy új lapot, és oda behúzod a mappádat.

2022. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!