Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljem le az office...

Hogyan töröljem le az office 2007-et a laptopomról, már próbáltam redesen sart menü vezérlő pult programok telepítése törlése? De.

Figyelt kérdés
amint ott rákattintok, kiirja, hogy a telepítés nyelvét nem támogatja a rendszer.. de én törölni szeretném, nem telepíteni.. nó meg már ezek után még annyira sem lehet használni mint eddigg.. mit csináljak? (jam és mini laptopom van nincsen benne dvd lvasó.. )
2010. szept. 14. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Uninstall Tool progival TOTALL! megoldható:

[link]


magyar nyelv beállítása: Tools menü, Preferences.. (F9), Interface >

Interface language: klikk a Hungarian -ra és OK

[link]

itt megtalálod:

[link]

( [link]

2010. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de shareware program.. :S
2010. szept. 15. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

30 napig az összes funkcióját használhatod

(utánna, meg figyelmeztet, hogy vedd meg, de torrenten is megtalálható)

én a Total Uninstaller-rel távolítom el a 30 nap letelte után, majd újrarakom, ui. nem torrentezem...

2010. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem, de azt írja, hogy kattintsak a befejezésre .. miután töörlni akarom azt amit. rákattintok és rögtön at hozza, hogy vásárlás.. és ne mtörli le :(
2010. szept. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!