Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan app,amivel...

Létezik olyan app,amivel wifi-n keresztül,internet nélkül,lehet Walkie-talkie-zni?Mint pl.a Zello, de ahhoz internet kell.

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 15:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
5%
Internet nélkül wifin:-)))Ezt inkább a vicc kategóriában kellet volna feltenni...
2022. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
25 éve még volt PC-re: PGPfone
2022. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
#1 Neked meg nem beleszólni, ha nem értesz hozzá!Wi-fi-n keresztül lehet internet nélkül fájlokat küldeni, így elvileg adná magát a dolog.
2022. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talkie
2022. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alex Fly ***** válasza:

Hát a Zello pontosan ezt csinálja; csak nem ragaszkodik ahhoz, hogy WiFi-n keresztül érd el a Netet. De ha WiFi-hálózathoz csatlakozol, akkor értelemszerűen azt fogja használni, nem a mobilnetet...

Ha semmiféle infrastruktúrát nem akarsz használni, akkor talán a Firechat jöhet szóba, habár azt nem pont-pont kommunikációra tervezték, hanem olyan esetekre, amikor tömeg van: az appot használó mobilok egymáshoz csatlakoznak (Wifi illetve BT) és így hoznak létre egy olyan P2P hálózatot, amelyen belül tudnak kommunikálni egymással.

2022. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bevisz az osztályba egy wifi routert, bedugja konnektorba, wifit nyitottá teszi, de semmi más hálózatra nem köti rá. Így internet nincs, de tud beszélgetni Talkie-vel a szomszédos v másik emeleti osztálytársaival..
2022. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#1: Tudod, létezik ám helyi hálózat is...
2022. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Egy nagy telephelyen -ahol nincs internet és wifi- kellene egy ilyen gyors kommunikációs lehetőséget megoldani.Okostelefonok vannak,meg mobilinternet,így a Zello lenne a befutó.De ez a Firechat is jó lehetne,ha nem bonyolult használni.A Talkie megy wifi-n,internet és mobilinternet nélkül?
2022. márc. 28. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Különben javasoltam volna?
2022. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Köszi.Nem láttam a 6-os választ,amikor írtam.Köszi még egyszer!
2022. márc. 28. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!